Před 24.00: Ještě nejsme z nejhoršího venku

23. únor 2016 | 21.57 |

"Polizei ermittelt gegen Beamte, weil sie Nacht von Köln öffentlich gemacht haben:

Vier Tage haben die deutschen Medien gebraucht, um über die Massenbelästigungen zu berichten. Die Kölner Politik versuchte die Öffentlichkeit zu täuschen. Ohne Leaks aus der Polizei wäre das Ausmass des Exzesses nicht bekannt geworden. Nun haben die Behörden nichts Wichtigeres zu tun, als den Whistleblower zu ermitteln. Das ist absurd."

Viz: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/02/23/polizei-ermittelt-gegen-beamte-weil-sie-nacht-von-koeln-oeffentlich-gemacht-haben/

Komentář – ne můj: Čtyři dny potřebovala média k tomu, aby informovala o masovém obtěžování. Kolínští politici se snažili veřejnost oklamat. Bez echa od policie by rozměry excesu nebyly nikdy veřejnosti známy. Teď ale nemají úřady nic důležitějšího na práci, než je vyšetřovat proti whistleblowerům. Absurdní.

Dazu (k tomu ode mě):

Tak mám takový pocit, že jsme (i díky historickým zkušenostem) uchránili u nás víc demokracie (= veřejné kontroly, že neprojde úplné svinstvo), než jiní. Tak si toho važme a braňme to, čeho jsme dosáhli!

Zajímavé (můj postřeh):

Přemysl Sobotka právě na ČT 24 (od 18.30 v úterý). Není můj oblíbenec, mnohokrát mě zklamal. I teď říkal hodně věcí, se kterými bych polemizoval. Ale zhruba v 18.36 řekl přibližně toto: "Nejdůležitější je uklidnit konflikt v Sýrii. A zdá se mně, že se to právě uzavřenou dohodou USA a Ruska podaří." (!!!!!)

To je to nejdůležitější nyní a tentovýrok má větší pozitivní význam než vše, s čím s ním nesouhlasím. (Doufám, že i on sám se svým vlastním výrokem bude souhlasit, tj. že z titulu své funkce udělá vše, aby čelil všem, co budou tuto dohodu torpédovat.)

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Zasadni-prohlaseni-Vladimira-Putina-leti-internetem-Vyvoj-je-prevratny-423059

Samotná ČT 24 dělá, jako by se v tomto směru nic nestalo (uvidíme dál).

Fendrych: "Chovanec: Proruské weby tu šíří lži. Zatopí jim? Stát se musí rozkladu z Moskvy bránit"

Viz: http://nazory.aktualne.cz/komentare/chovanec-proruske-weby-tu-siri-lzi-zatopi-jim/r c4892592da1a11e5aa720025900fea04/

K tomu ode mě:

Srandista Fendrych ve formě. Ne vždy s tím souhlasím (a ani jeho článek není zcela přesný), ale nachytal Chovance v nedbalkách. Celá věc by neměla usnout, ale být důsledně došetřena. Tiskovka byla hůř než fraška! (Přečtěte si Fendrycha, stojí zato.)

A ještě si přečtětě toto (ode mě): http://radimvalencik.pise.cz/3188-nejen-policie-v-labyrintu-lzi-k-udalostem-6-2.html

"Přivřené hranice rozhněvaly migranty i Řeky. Kudy do Evropy?

Viz: http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/privrene-hranice-rozhnevaly-migranty-i-reky-netusi-kudy-do-evropy_373322.html

K tomu (ode mě):

Takže to funguje...

George Soros: "Putinovo Rusko a EU závodí s časem, kdo padne dříve"

Viz: http://svobodneforum.cz/george-soros-putinovo-rusko-a-eu-zavodi-s-casem-kdo-padne-drive/

K tomu (ode mě):

Myslím, že je zde ještě jeden, vemi horký favorit. Ne?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář