Před 24.00: Přijede Merkel? Proč Sobotka střečkuje

31. leden 2016 | 22.18 |

"Prezident Miloš Zeman nesmyslně rozděluje společnost, je přesvědčen premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Zeman si podle něj vytváří nejvhodnější společenské klima pro příští prezidentskou volbu. Domnívá se také, že uzavření německých hranic by neznamenalo přesměrování migrační vlny do Česka."

Viz: http://domaci.eurozpravy.cz/politika/144128-sobotka-varoval-cechy-a-pustil-se-do-zemana-pak-rekl-co-se-stane-po-zavreni-nemeckych-hranic/

Sobotka padl do role v mé prognóze z konce loňského roku:

"...pro rok 2016 ještě jedna prognóza: Sluníčkáři budou v defenzívě, většina z nich bude podléhat stálé většímu hlupství, poroste jejich agresivita, nesnášenlivost, servilita vůči globální moci, druhorepublikové kolaborantství, pokrytecké národní sebemrskačství a hulvátství. Část z nich si naopak začne uvědomovat podstatu hry, ale nebudou to mít lehké. Prozření se neodpouští. Zejména ne ze strany těch, kterým zobali z ruky. Tak jim držme palce, ať vystřízlivění přežijí bez úhony."

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3033-co-si-prat-do-noveho-roku-2016-moje-desatero.html

K tomu: Uzavření hranice Německa je konec EU i Eura. Mnohem jednodušší bylo uzavřít hranici Shengenu bez Řecka, Technicky, politicky, ekonomicky. S Maďarskem, Visegradem, s oporou v bývalém Rakousko-Uhersku, s oporou racionálních zemí Německa. Kdo toto zablokoval?! Iracionalitou pramenící z vydírání?!

Všimli jste si, jak se jako pára nad hrncem rozplynula iluze o možnosti návštěvě Merkelové u nás?

Hledá se náhrada:

Historie pádu Merkelové (prozíravě napsaná už 2.11.):

http://radimvalencik.pise.cz/2877-fatalni-konec-merkelove-pouci-se-zaoralek.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.8 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář