Zásadní dnes na UK ČT 24: Zítra podrobně

13. leden 2016 | 22.59 |

Binar: "Hodina pravdy nastane (lhát se nemá a ani se nemá zkreslovat skutečnost)."

Uveřejňuji pár střípků z dnešních (13.1.) Událostí, komentářů. Zítra, když vyšetřím čas, rozeberu podrobněji. Každopádně URČITĚ (!!!) se podívejte a přemýšlejte.

Žantovský na UK 24 – "Ochrana vnějších hranic Shengenu - prioritní."- Co se to děje?! - Když už i on?

Kmoníček pochopitelně na koni.

Tam byl jeden strašně moc důležitý moment. Když budu mít zítra čas, okomentuji (mám teď souběh několika důležitých dat). Totiž to, že jde o to, jak se v Německu začíná prosazovat hlas některých spolkových zemí, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/2800-merkelova-rozvraci-nejen-unii-ale-i-bundes.html

Ivan Binar, spisovatel, dnes v Bavorsku na UK 24 - prostě skvělé!!! Pokusím se zítra najít čas a něco k tomu říci. Dokonce sluníčkát Hvížďala na to reagoval: "Hlavní rozdíl je v tom, že ti, co nyní přicházejí, nejsou socializovatelní."

Něco se děje. Část sluníčkářů (podle prognózy) utíká z absurdního postoje. Dokonce i Hvížďala na UK ČT 24: "Hlavní rozdíl je v tom, že ti, co nyní přicházejí, nejsou socializovatelní." (Zapadl do prognózy, tentokrát jako ten, kdo začíná chápat.):

" pro rok 2016 ještě jedna prognóza: Sluníčkáři budou v defenzívě, většina z nich bude podléhat stálé většímu hlupství, poroste jejich agresivita, nesnášenlivost, servilita vůči globální moci, druhorepublikové kolaborantství, pokrytecké národní sebemrskačství a hulvátství. Část z nich si naopak začne uvědomovat podstatu hry, ale nebudou to mít lehké. Prozření se neodpouští. Zejména ne ze strany těch, kterým zobali z ruky. Tak jim držme palce, ať vystřízlivění přežijí bez úhony."

Limity Hvížďaly ovšem: Příčina = "selhání policie".To byla police, kdo nasadil náhubek centrálním médiím v SRN???

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář