Co se letos četlo. Moje zkušenost (z blogu)

26. prosinec 2015 | 16.27 |

V rámci bilancování letošního roku jsem se podíval, které články z mého blogu se nejvíce četly. Zde je výsledek. Připojuji k tomu malý komentář:

1. Ten, kdo si chce některý z nich přečíst, jej najde snadno. Otevře si archiv mého blogu:

http://radimvalencik.pise.cz/archiv/

Stiskne CTRL F a do rámečku, který se mu objeví, napíše část názavu článku.

2. Bohužel mi vypadly obrázky a ještě se mně je nepodařilo obnovit. Pracuji na tom, ale hned první nejčtenější článek obsahuje jen text.

3. Prvním obnovím obrázky - sken textu mé knížky - u článku Začala válka s použitím mogračních zbraní. Považuji jej za mimořádně významný a obsahuje odkaz z mé knížky vydané v roce 1994. (Obsadil páté místo v roce 2015.)

4. Velmi mě potěšilo velmi dobré 16. místo článku REFORMY (99) Odkaz na monografii. Poměrně vysoký počet přečtení a dle ohlasů mnoho lidí přečetlo i to nejdůležitější - týmově zpracovanou monografii Perspektivy a financování odvětví produktivních služeb, která se pokouší o analýzu současné doby a hledání východisek ze současných problémů. V tuto dobu dokončujeme 2. ročník monografie-ročenky na dané téma.

5. Rovněž tak mě potěšila velmi dobrá umístění intelektuálně pojatých článku Ukrajina: Jak to začalo a kam to došlo a Hitler, Peroutka a zrádná přítomnost.

K tomu připojuji ještě aktuálních 20 TOP článků za poslední měsíc. Zde si vážím vysoké ocenění článku Cenné přiznání Teličky. Velmi mě překvapila vysoká čtenost článku Kouzelné místo v Praze/2 (druhé pokračování článku). Ne proto, že by tento článek nebyl dobrý. Ale nedovedu si přesně vysvětlit, proč právě na daleko předstihl ostatní obdobné články.

Děkuji všem, co sledují můj blog, zvláště pak těm:

- Co mé články různým způsobem rozšiřují.

- Co je komentují (a to i kriticky); kritika mně nevadí, vadí mně, když se někdo vyjadřuje k tomu, co ani nečetl, ale i s tím se bohužel setkávám. Připomínají mně ty, co také odsuzovali různé texty na objednávku, aniž by je četli.

Vše NEJ+ do Nového roku. Hlavně, abychom si uchovali schopnost používat rozum. Bude to potřeba.
Pokud se týká Vánoc - tak přeji efektivní využití Vánočních svátků. Třeba takto:
http://radimvalencik.pise.cz/3028-zimni-kytky-prezily-slunovrat-nadhera.html
(z nedávné vycházky)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář