Kauza RANSDORF? - Další souboj HLUPCŮ a NORMÁLNÍCH

5. prosinec 2015 | 21.19 |

Teď jsem svědky zajímavého pokusu. Na stránky Facebooku nazvané "Miroslav Randsdorf je obětí imperialistického spiknutí"

http://radimvalencik.pise.cz/2976-muj-nazor-na-aktualni-kauzu-ransdorf.html

jsem uveřejnil toto:

Před chvílí (krátce po osmé večer) mně volal M. Ransdorf. Působil na mě klidně a optimisticky. Poděkoval mně za to, co jsem za sebe k jeho příadu napsal, a potvrdil, že je to tak. Nemám důvod mu nevěřit. Potěšil mě. Mám pozdravovat všechny slušné lidi, kteří umí přemýšlet.

Zde je to, co jsem napsal, resp. na co reagoval:

http://radimvalencik.pise.cz/2976-muj-nazor-na-aktualni-kauzu-ransdorf.html

...a zjistil, že příspěvky jsou demokraticky schvalovány.

Nu což, asi mám šanci. K tomu jsem dopsal: "Tak jsem zvl᚝ zvědav, zda projdu cenzurou. Můj příspěvek je korektní a obsahuje původní, myslím dost zajímavou, informaci."

Co myslíte, uveřejní to?

Je to dost podstatné. Mám totiž takový dojem, že existuje část lidí, kteří se rozhodli dělat to, co nazývám "kariéra hlupců". Dělají kariéru tím, že se nechají řídit in-side informace a obětují tomu vlastní rozum (je to druh určité lobotomie), jen aby se etablovali jako "použitíschopní". Některé z nich znám osobně a se smutkem sleduji jejich intelektuální úpadek. Ztrácejí schopnost vnímat argumenty a všechna svá vlastní selhání vysvětlují tím, že "tentonárod je špatný a je nutné ho zničit". A kolik se jim dostává prostoru v médiích! Teď dostali možnost žehlit si svůj mindrák intelektuálního selhání na Ransdorfovi. Okamžitě po tom skočili. Je mi jich líto a některým už není pomoci. Tím víc teď záleží na normálních lidech. Aby zůstali NORMÁLNÍ.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1.45 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář