-00: Zase ten Schwarzenberg. Smutné konce

28. listopad 2015 | 21.01 |

Schwarzenberg:

""Spousta lidí káže strach a nenávist, nebojme se a mějme rádi lidi. To je jediný recept pro naši stranu," uvedl Schwarzenberg. Novinářům potom řekl, že se mu nelíbí, jak prezident Miloš Zeman štve lidi proti uprchlíkům a snaží se vsugerovat, že mezi utečenci jsou džihádisté. "Jsem zhnusen, když se z obětí dělají vrazi. Pan prezident nepokračuje v politice Tomáše Garrigue Masaryka, ale spolupracuje s lidmi, kteří mpokračují v práci kolaboranta Emanuela Moravce," řekl v narážce na protektorátního ministra školství a osvěty, který je synonymem přisluhovače nacistů."

Viz: http://www.novinky.cz/domaci/387723-jsem-zhnusen-kdyz-se-z-obeti-delaji-vrazi-rekl-schwarzenberg.html?source=FBS

Takhle blbě plnit příkaz. Měl by si přečíst německé noviny a oficiální zprávy německých zpravodajských služeb: "Maassen připustil, že 70 až 80 procent migrantů tvoří mladí muži ve věku od 16 do 35 let. Tito muži pocházející převážně ze Sýrie a Iráku přišli do styku s válkou, někteří mají válečnou zkušenost, někteří bojovali za IS a někteří mají příkaz k boji, varoval Maassen."

Viz: http://tn.nova.cz/clanek/nemecka-rozvedka-s-uprchliky-jdou-veterani-is-s-prikazem-k-boji.html

Schwazenberg dokonale ilustruje fakt, že politicko-mediální kapmpaň na podporu "uprchlíků" je řízena ze stejného centra jako koordinace těch, co zabezpečují "uprchlíkům" logistický servis.

A tenhle člověk je schopen říci:

""Dělá to strašně, jsem z toho zhnusen," komentoval Schwarzenberg výroky prezidenta o uprchlících. Dodal, že je strašné, když hlava státu vystupuje na jednom pódiu s lidmi, kteří se dovolávají nikoliv na odkaz Tomáše Garrigue Masaryka, ale "pokračují v práci Emanuela Moravce". Moravec byl za 2. světové války ministrem školství a propagandy a aktivně spolupracoval s nacistickým režimem."

Viz: http://tn.nova.cz/clanek/schwarzenberg-jsem-zhnusen-postoji-prezidenta-k-uprchlikum.html

V psychologii se tomu říká projekce. Projektování své pozice do toho druhého s cílem vyvinit se před sebou samým. Smutné konce, smutné loučení.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.18 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář