Šéf teroristů: Přes Prahu! Máme tam komplice

19. listopad 2015 | 20.28 |

"Zabitý strůjce pátečních teroristických útoků ve Francii Abdelhamíd Abaaoud údajně radil dalším islamistům, aby ze Sýrie do Evropy cestovali přes Prahu. Měli se tak podle něj snáze vyhnout odhalení. - Informace tajných služeb naznačují, že teroristé Česko využívají jako tranzitní zemi pro cestu do dalších zemí, připustil český premiér Bohuslav Sobotka."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386846-strujce-teroru-v-parizi-doporucoval-islamistum-cesty-pres-prahu.html

Dokážou (ti komplici) efektivně lobbovat i v rámci současného vedení EU:

"Europoslanci za lidovce a TOP 09 a Starosty kritizují i to, že studenti na Albertově nemohli kvůli policejním zátarasům uctít památku svých předchůdců, i s tím související selekci účastníků akce. Tato opatření mají za nepřiměřená a odporující principům demokratického právního státu. - "Odmítáme tento způsob segregace občanů, ke které na Albertově fakticky došlo, a Vaši zjevnou veřejnou podporu fašizujícímu hnutí, jehož představitelé veřejně napadají demokratický ústavní pořádek a které je zaměřeno proti konkrétnímu náboženství," stojí také v dopise." "Prezident republiky by měl být nestranný a věrný ústavě a svému slibu. Váš projev před vlastním transparentem a v obklopení davem pečlivě vybraných osob se velmi vzdaluje demokratickým hodnotám, za které studenti na Albertově bojovali. Vaše kroky nelze pomocí zvýšených bezpečnostních opatření jednoduše ospravedlnit," poznamenali také europoslanci.

"

Dopis podepsali Michaela Šojdrová a Pavel Svoboda za lidovce a europoslanci zvolení za TOP 09 a Starosty Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák a Jaromír Štětina.

Viz: http://www.novinky.cz/domaci/386851-zeman-to-schytal-i-z-bruselu-podporujete-fasizujici-hnuti.html

Rozuměj – uvedení europoslanci odmítají standardní bezpečnostní opatření na ohlášené a povolené akci, kde na malém prostoru bylo namačkáno několik (podle některých odhadů až 10) tisíc lidí, včetně prezidenta republiky. V době dramatického dění. V Německu, Francii... by se postupovalo jinak? – Mj. na akci jsem byl, zcela svobodně jsem se dostal do poloviny Albertova (dál už byla taková hustota davu, že se nedalo projít). Mohl tam každý, o čemž svědčí přítomnost několika lidí s odlišným názorem. Vše je zřejmé z těchto foto, které jsem pořídil:

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/2912-uplne-jiny-albertov-nez-loni-zemanuv-triumf.html

Dokážou (ti komplici) blokovat českou legislativu a činnost bezpečnostních složek:

"Ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) nadzvedl názor ministra pro legislativu a lidská práva a jeho spolustraníka Jiřího Dienstbiera, podle něhož by bylo Česko schopno přijmout až 15 tisíc migrantů, na kvóty by nemělo brát zřetel."

Viz: http://www.novinky.cz/domaci/380844-situace-se-zhorsila-musime-pomoci-vic-tvrdi-dienstbier.html

""Česká republika je ochotná přijmout daleko víc lidí, než je navrhováno v kvótách. Důrazně však chce mít právo žadatele odmítnout, nebo vrátit do země, odkud přišli. Mluvil jsem o tom s diplomaty v Bruselu," řekl Právu Zdechovský. - "V kuloárech reálně zaznívá, že je možné přijmout 7,5 tisíce lidí. Mezní číslo je 15 tisíc. Ale nelíbila se mi forma, kterou to ministr Dienstbier oznámil. Věci jsou v jednání a on vprostřed jednání to číslo vynesl. Tím výrazně zhoršil pozici pana (Milana) Chovance se dohodnout," dodal europoslanec pro Právo...Pro rezoluci, která by na základě kvót přerozdělila mezi členské země EU 120 tisíc uprchlíků, zvedli ruku jen tři europoslanci za TOP 09 a hnutí Starostové: Polčák, Luděk Niedermayer a Jaromír Štětina."

Viz: http://www.novinky.cz/domaci/380935-cesko-prijme-dalsi-tisice-uprchliku-mluvi-se-az-o-7500.html

""Já jsem z toho doopravdy dobrý pocit neměl, když to řeknu velmi mírně," řekl Dienstbier v neděli v pořadu Partie TV Prima. Připomněl, že uprchlíci nejsou vězni a spáchali jen přestupek nelegálního překročení hranic. "Jsou to lidské bytosti a jako s takovými by se s nimi mělo zacházet," dodal. - V Bělé strávil společně s ombudsmankou Annou Šabatovou, která podmínky v táboře ostře zkritizovala, celý den. Ani Dienstbier nesouhlasí s tvrzením ministra Chovance, že zařízení odpovídá standardům 21. století."

Viz: http://www.novinky.cz/domaci/385054-dienstbier-kritizuje-situaci-v-bele-nesouhlasi-s-chovancem.html

Rozuměj – bez ohledu na kapacity (ekonomické, ubytovací, technické, bezpečnostní) umožnit co největší příchod uprchlíků a jejich přechod přes naše území, a to i za cenu hrubého porušování bezpečnostních a právních předpisů. Jiří Dienstbier systematicky vyvíjí hrubý nátlak na činnost bezpečnostních složek.

Když u nás působí tyto nátlakové skupiny, není divu, že naši zemi terorista, mnohonásobný vrah doporučí svým komplicům.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.42 (19x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší