-00: Komici na ČT Zaorálek a Kubala o Putinovi

12. říjen 2015 | 21.54 |

Komici na ČT 24 (21.30 až 39) EU summit k Sýrii: Zaorálek a Kubala - o Putinovi a Sýrii: Vůbec je nenapadne položit prostinkou otázku: JAK JE MOŽNÉ, ŽE VŠEMOCNÉ USA  NENYBYLY SCHOPNY PROTI ISIS ZA DLOUHÉ OBDOBÍ ZAZNAMENAT ANI 1/100 TOHO ÚSPĚCHU, CO ZAZNAMENALO RUSKO BĚHEM PÁR DNÍ?! - Není to to  hlavní, na co by se každý normální člověk měl zeptat?

Na druhé straně toto se ČT opravdu povedlo, teď už nejen K. Schwarzenberg pochopí, o co jde:

"Turci po sobotních atentátech v Ankaře opět zaútočili na pozice kurdských povstalců. Dosavadní výsledky vyšetřování naznačují, že by za výbuchy mohl stát Islámský stát (IS). Vládní zdroje uvádí 97 mrtvých, podle opozice je obětí dokonce 128. Pro Turecko jde o nejkrvavější teroristický útok v novodobé historii – země zavádí zvláštní bezpečnostní opatření. Předseda Turecké obce Gökay Sofuoglu mezitím varoval, že hrozí násilné střety mezi tureckými nacionalisty a Kurdy i v Německu."

Skoro se nechce věřit, že toto proklouzlo tužší cenzurou než za bývalé "totality", ale opravdu ano, viz:

www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1600289-za-masakrem-v-ankare-stal-zrejme-turci-bombarduji-kurdske-povstalce

K tomu již dříve K. Schwarzenberg:

""Ale objevily se zprávy, že Američané v touze dostat Turecko na svoji stranu jak v boji proti Asadovi, tak proti IS, údajně s útoky na Kurdy tiše souhlasí. Je-li tomu tak, jde o nejhorší zradu, které jsme v posledních letech byli svědky. Je to zrada vůči našim spojencům a spolubojovníkům proti Islámskému státu, kteří byli vražděni nejen IS, ale i jinými extremisty," říká rázně Schwarzenberg.

"Je-li toto dílo západu, tak můžeme jen vzpomenout na velkého francouzského politika knížete Talleyranda, který o jednom z Napoleonových skutků prohlásil: "Je to horší než zločin, je to blbost." Toto je bohužel oboje," posteskl si předseda TOP 09."

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/2721-schwarzenberg-odchazi-kvuli-babicce-kurdce.html

A také článek:

Stejný podvod: "Pomoc" uprchlíkům, "boj" s ISIS

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/2600-stejny-podvod-pomoc-uprchlikum-boj-s-isis.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.17 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář