-00: Útoky na Zemana stále trapnější: L+Š

11. říjen 2015 | 19.19 |

Landšádlová, Štampach

"Krasavice inteligentní", Landšádlová:

"V zahraniční oblasti se Miloš Zeman chová zcela jinak než ostatní prezidenti evropských zemí – jezdí do Číny, pronáší kontroverzní výroky, jako byl třeba souhlas s anexí Krymu, apod. Svědčí to o jeho snaze změnit orientaci naší zahraniční politiky, a to je pro naši budoucnost mimořádně nebezpečné. A pokud jde Zemanovo o vnitřní působení, to snad ani nestojí za komentář."

Viz: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Helena-Langsadlova-Zeman-je-mimoradne-nebezpecny-nikdo-v-Evrope-se-nechova-jako-on-A-co-provadi-doma-to-radeji-nekomentovat-403003

K tomu: Ano. Právě proto jsme na něj hrdí a právě proto se stydíme za současnou vydíratelnou euroreprezentaci! Je smutné, když někdo dopadne např. jako Merkelová (které tato "krasavice inteligentní" nesahá ani po kotníky - a stejně se propadla do ubohosti ztráty vlastní identity), viz:

http://radimvalencik.pise.cz/2800-merkelova-rozvraci-nejen-unii-ale-i-bundes.html

Štampach mě překvapil, od něj bych to nečekal, vážil jsem si ho (chce se mi zvracet):

Důrazně se proti chování Hradu ohradil i český religionista a teolog, jeden ze zakladatelů a bývalý člen Křesťansko-sociální platformy ČSSD, a vysokoškolský pedagog Ivan Štampach, který velvyslankyni poslal dopis.

"Pokládal jsem za vhodné toto napsat norské velvyslankyni. Velvyslankyně, paní Sletnerová, stydím se za našeho prezidenta. Děkuji vám, že pevně stojíte na straně demokracie, která je formálně ustanovena i v naší zemi, chybí nám však demokratická kultura. Je hanba, kdo pobývá na Pražském hradě po Masarykovi a Havlovi. S pozdravem, Ivan Štampach," zveřejnil na sociálních sítích znění zaslaného dopisu Štampach.

Viz: http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/133665-je-hanba-kdo-na-hrade-sedi-po-havlovi-a-masarykovi-akademik-poslal-dopis-norske-velvyslankyni/

K tomu: Všimněte si. Typické druhorepublikovské sebemrskačství: "chybí nám však demokratická kultura. Je hanba, kdo pobývá na Pražském hradě po Masarykovi a Havlovi."... Viz: http://radimvalencik.pise.cz/2757-druhorepublikovy-hollan-nedivme-se.html

Mj.: Srovnávat Masaryka a Havla? Řeknu to otevřeně a za sebe. Kdo nepochopil zásadní rozdíl, ztratil u mě kredit - nejen z hlediska morality, ale i racionality. Mně stačilo podrobné prostudování dvou projevů V. Havla v roce 1992, abych si byl jist a dal tuto prognózu:

"Počítá se s vyvoláním globální destability, s vyvoláním globálního střetu, v němž by měly být nasazeny "migrační zbraně". Jde o řízené procesy masové migrace z "odepsaných" zemí dozemí takzvaně vyspělých..." To jsem napsal před několika léty (přesněji koncem roku 1994) a připomenul před pár týdny, viz:
http://radimvalencik.pise.cz/2273-zacala-valka-s-pouzitim-migracnich-zbrani.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář