-00: Uprchlíci a dezertéři, kdo má dělat rajóny

25. září 2015 | 22.34 |

...a ještě Obama a stát, separatiské v tísni, Komárek o duu Klaus-Konvička, znovuzrození torza Varšavské smlouvy (zatím ve Varšavy), Klaus znovu prezidentem, Putin-Netanjahu

Úvodní poznámka: Původní název byl "Před půlnocí" + specifikace. Chtěl jsem tím říci, že je to shrnutí dne. Ale také to, že v době, kdy to píšu, jsem už něco požil. Mj. i z hlediska případného soudního sporu či omluvy gramatických chyb typu shody v psaní y a i. Jenže na svém blogu mám pro název velmi omezený počet písmenek. Takže jsem zkrátil na "Před 00",což je totéž, ale někteří si mysleli, že spěchám do určité místnosti (obsah následujícího vzhledem k parametrům současného vývoje by dával zapravdu spíše této interpretaci). A navíc, i tak to zabralo hodně písmenek. Tak teďpíšu "<00", což je také totéž a navíc ještě kratší. Tak je možné lépe avizovat portfolio obsahu. Ale vyžaduje si to toto dlouhé vysvětlení. Moje manželka, když jsem jí to přečetl, k tomu dodala "nula od nuly pojde"; nevím, co, nebo koho tím myslela.

"Iráčtí vojáci odhazují flinty, přidávají se k uprchlické vlně do Evropy"

0pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-bidi-font-weight:bold">http://zpravy.idnes.cz/irak-islamsky-stat-vojaci-dezerce-dl8-/zahranicni.aspx?c=A150925_124302_zahranicni_aha

K tomu: Každý, kdo uteče, aniž by se snažil vybojovat návrat, je:

1/ Buď dezertér (v lepším případě na rozdíl od našich hochů od Tobruku, od Buzuluku, z války o Británii), nebo

2/ Nikoli utečenec, ale agresor v invazivní migrační válce (jejíž obrysy se jeví stále zřetelněji).

"Nadávky či výkaly na podlaze. Uprchlíci v Bělé "zatápějí" zaměstnancům"

http://praha.idnes.cz/bezenci-v-jezove-si-stezuji-dpp-/praha-zpravy.aspx?c=A150924_2193854_praha-zpravy_nub

K tomu: To nechápu. Snad by měli dělat rajóny, tj. starat se sami o čistotu ubytování. Aby jim někdo posluhoval, to nemá logiku. Byl jsem sedm týdnu ve Vyšných Lhotách (jako voják základní služby, bylo tam výcvikové středisko, dnes zařízení pro uprchlíky, takže velmi dobře znám ty podmínky) - a museli jsme si vše uklidit. A to při poměrně náročném výcviku.

"Obama: Ať se lidé vzdají svých práv ve prospěch státu"

https://www.youtube.com/watch?v=0tY_Wo3a5iA

K tomu: On už se svých práv (odpovědnosti, rozumu, morálních zábran) už dávno vzdal ve prospěch těch gaunerů, co v současné době ovládají americký stát.

"Separatisté vyhnali neziskovky z Luhansku, o povolení přišel i Člověk v tísni"

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/separatiste-vyhnali-neziskovky-z-donbasu-o-povoleni-prisel-i/r 2d2faf28633b11e5b605002590604f2e/

K tomu: Řídili se asi logikou - čí chleba jíš...

Martin Komárek:"A je to tady: dva ulítlí vědci schovaní za široká záda úctyhodného veterána zakládají protiuprchlickou stranu. Má duo Klaus-Konvička šanci?"

https://www.facebook.com/martin.komarek.31/posts/10205276871622501

K tomu: Ztěží uvěřitelné HOVADSTVÍ současné euroreprezentace jim k tomu dává mimořádnou příležitost.

"Česko nabízí Maďarsku vojáky a techniku k ostraze hranice Schengenu"

http://www.novinky.cz/domaci/381495-cesko-nabizi-madarsku-vojaky-a-techniku-k-ostraze-hranice-schengenu.html

K tomu: Chráněna a velmi důrazně měla být od počátku Schengenská hranice. Společnými (i našimi) silami. Každý den sabotáže tohoto řešení ukazuje na ty, co hrají roli páté kolony. Z tohoto hlediska je nutné Stropnického pozitivně ocenit a odlišit o jeho soukmenovce Pelikána. V této složité době se prostě musíme naučit rozlišovat a vidět na několik tahů dopředu. O tom je mj. i třetí pokračování:

http://radimvalencik.pise.cz/2745-spechaji-proc-a-v-cem-se-o-krejci-myli-3.html

"Václav Klaus v ČT: Budu se snažit usilovat o to, aby vláda zlegalizovala svůj postoj v Bruselu referendem, či mimořádnými parlamentními volbami.

Zahájím konzultace s parlamentními i mimoparlamentními politickými subjekty, abych zjistil, zda existuje dostatek vůle vyvolat referendum. Budu jednat se všemi, kterým není lhostejné, co se s naší zemí stane.

Jako člověk, který již bezprostředně není v politice, mám v této mimořádné situaci unikátní mandát o něco se pokusit. Mám mandát daný podporou vyjádřenou podpisy Výzvy a mám i mandát exprezidenta, který mne na zbytek mého života zavazuje k tomu, aby mi osudy naší země nebyly lhostejné."

http://www.klaus.cz/clanky/3807

10. května 1914 (!) jsem napsal:

"tím, že si V. Klaus vzal georgiánskou stužku, přijal tím kandidaturu na dalšího českého prezidenta"
Viz: http://radimvalencik.pise.cz/1298-dusledek-vul-klaus-potreti-prezidentem.html

http://radimvalencik.pise.cz/1298-dusledek-vul-klaus-potreti-prezidentem.html

Co vy na to dnes?

A nakonec to vůbec nejdůležitější. To, jak se přehazují výhybky dějin. Jen tak pro ověření toho, jak jsme manipulováni - dejte si do Google "Putin, Netanjahu" (česky). Uvidíte, kolik informací o této naprosto zásadní události se vám objeví v jiných jazycích a kdy dojde na to, co je uveřejněno v četině. Tak aspoň toto:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1588676-netanjahu-se-dohodl-s-putinem-na-koordinaci-akci-v-syrii

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář