Před 00: Šafrova sebevražda a Kohoutovy pussy riot

13. srpen 2015 | 22.45 |

Dnes "nejuctívanější" kultura ve stylu " pussy riot " - ti, co nic neumějí, se předvádějí v intenzitě excesu, aby splynuli s realitou:

"Své teze Kohout podpořil performancí, kterou provedl v jednom z polských kostelů. "Shromáždil jsem trochu svého spermatu, které, jak se domnívám, musí obsahovat genetickou informaci o mém militantním ateismu (jsem přesvědčen, že je lidský mozek evolučně naprogramován na ateismus) a zředil jsem ho ve "svěcené vodě". Pak jsem obsah nádobky vlil do křtitelnice velkého polského kostela, doufaje, že se moje semeno vsákne do kůže křižujících se křesťanů, a tím je geneticky konvertuje k ateismu," myslí si Kohout."

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-FOTO-Milana-Kohouta-jak-rozleva-sve-sperma-v-kostele-Souvisi-to-s-Martinem-Konvickou-395016

Jedině perverzní zvrhlík Miloš Zeman to nechápe:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1003601-zeman-pussy-riot-jako-symbol-urazka-skutecnych-bojovniku-za-lidska-prava

My správní jdeme "levá-pravá" podle červených karet.A ten, kdo na to nemá nervy, je mrtvej. Spáchal veřejnou sebevraždu:

Rozhodl jsem se, že ukončím svoji veřejnou činnost. Důvod je jednoduchý. Prožívám ze stavu české společnosti hluboký smutek.

Katastrofa této společnosti začala přímou volbou prezidenta. Bylo absolutně nezodpovědné realizovat tento pseudodemokratický instrument v národě, který není zralý na to, aby uměl vyhodnotit lež a manipulaci. Miloš Zeman je ostudou této země. Zničil naši vazbu na civilizovaný svět.

Dalším úpadkem mravů byl zásah policie na Úřadu vlády. Tím Česká republika nastoupila cestu k policejnímu státu, v němž se problémy řeší zásahy ozbrojených složek. Je odporné, že tomuto vývoji pomáhají státní zástupci. Jejich zodpovědnost za likvidaci liberálního státu je zásadní.

Vrcholem absolutního úpadku je destrukce svobodných médií, kterou zorganizoval Andrej Babiš. Jsem hluboce znechucený tím, že Češi nechtějí veřejnou kontrolu moci. Je jim lépe, když média svoji kontrolní roli neplní. Mám moc rád tuhle zemi. Ale chci mít už klid.

Pavel Šafr

http://www.mediar.cz/safr-oznamil-odchod-z-verejneho-zivota/

Ještě měl dodat, že ho dorazil Schwarzenberg těmito slovy:

""Ale objevily se zprávy, že Američané v touze dostat Turecko na svoji stranu jak v boji proti Asadovi, tak proti IS, údajně s útoky na Kurdy tiše souhlasí. Je-li tomu tak, jde o nejhorší zradu, které jsme v posledních letech byli svědky. Je to zrada vůči našim spojencům a spolubojovníkům proti Islámskému státu, kteří byli vražděni nejen IS, ale i jinými extremisty," říká rázně Schwarzenberg.

"Je-li toto dílo západu, tak můžeme jen vzpomenout na velkého francouzského politika knížete Talleyranda, který o jednom z Napoleonových skutků prohlásil: "Je to horší než zločin, je to blbost." Toto je bohužel oboje," posteskl si předseda TOP 09."

http://radimvalencik.pise.cz/2623-k-pricinam-schwarzenbergovy-protizapadni-revolty.html

A na to jeden z obránců eurohodnot:

Aleš Kocourek:"Radime, blížíš se úrovni Blesku. Ještě barevný fotky."

Nevím, už dlouho jsem Blesk nečetl. Možná také bije na poplach a snaží se vrátit vývoj u nás doma v EU k tradičním hodnotám racionality a morality, jak se snažím ve svém seriálu o reformách:

https://www.facebook.com/groups/728107677207981/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře