Tradiční výlet VŠFS do Chuchle s piknikem 23.8.

7. srpen 2015 | 18.14 |

Zváni jsou všichni zájemci. Heslo: "A vy pojedete do Chuchle!" (Ze kterého filmu to je?)

Výlety VŠFS s piknikem do Chuchelského háje staly tradicí a vždy se vydařily. Protože jsme už dlouho nikde nebyli, zopakujeme si jej letos o prázdninách předposlední srpnovou neděli.

Zváni jsou všichni studenti, absolventi, pedagogové, zaměstnanci, zájemci o studium i příznivci Vysoké školy finanční a správní. Zvláště se těším na ty, kteří složí během týdne úspěšně státnice – příležitost k další oslavě.

Výlet se bude konat krátce před nějvětší a nejvýznamnější akcí porádanou VŠFS: Open Party Společenství škol, která se bude konat 31. srpna ve Žlutých lázních (podrobněji viz příloha).

Základní informace ovýletu s piknikem do Chuchelského háje:

neděli 23. srpna 2015

Sraz ve 14.00 (po obědě) na stanici tramvají 12, 14, 20 Hlubočepy. Je to těsně před tím, než tramvaj začne stoupat na Barrandovské sídliště.

0pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language:CS">Navštívíme největší sprejerskou galerii v Praze, projdeme pod Barrandovskou skálou, lázněmi v Malé Chuchli, kolem kouzelné studánky, podíváme se do zajímavé přírodní ZOO v Chuchelském háji, navštívíme lesní dětský areál s houpačkami a dalšími atrakcemi.

Pak si na povoleném piknikovém místě opečeme špekáčky a prozkoumáme blízké okolí. Jsou zde nádherné výhledy. Trasa je jen 5 km, na autobusovou zastávku do Velké Chuchle (až se budeme vracet) pak je to jen kousek, ale lze se vrátit i přes Barrandovské sídliště tramvají. Pokud s sebou vezmete děti, budou nadšené. Vytrvalci mohou zůstat až do večera či pozdní noci. Autobus z Velké Chuchle jezdí často, spojení budou k dispozici.

Třeba bude i nějaká kytara.

Lze rovněž dorazit autem (z Velké Chuchle, odbočka na konci vsi k lesnímu hřbitovu, v lese asi 200m parkoviště) a zaparkovat pár kroků od piknikového místa, na které dorazíme cca v 16.00.

Jde se, i kdyby trakaře padaly!

Těším se a srdečně zvu

doc. Radim Valenčík, CSc.

proděkan FES Vysoké školy finanční a správní

Příloha: Pozvánka na hlavní letošní akci VŠFS 31.8.2015

Viz: http://www.vsfs.cz/?id=1013&z=590

Žluté lázně letos nabídnou mimořádný program

Open Party Společenství škol se bude konat 31. srpna ve Žlutých lázních. Program začíná v 13,00 hod. a nabízí toho skutečně hodně. Než celé setkání vyvrcholí koncertem skupiny NO NAME, můžete si užívat řadu sportovních, relaxačních i dětských aktivit, nebo ochutnat mix hudebních stylů v odpoledním koncertu.

Dětem se budeme věnovat od 13 do 16 hod. Připravujeme pro ně skákací hrad, malování na obličej, balonky a řadu soutěží. Úžasným zážitkem jistě bude představení mikromagie v podání kouzelníka Štěpána Šmída.

Kdo přijde bez dětí nebo i s nimi dává přednost sportu, může si vybrat z celé řady aktivit: fotbal s Bohemians 1905, florbal s Tatranem, cvičení s WorldClass, míčové sporty, vodní sporty, šachy nebo pétanque. Nejen pro případ nevlídného počasí máme připraven stan, kde můžete vyzkoušet herní konzole Wii U a New Nintendo 3DS. Nejnovější hry jsou samozřejmostí. Součástí sportovního odpoledne bude také ukázka sportů na vozíku. Jedná se o prezentaci handicapovaných sportovců a jejich náčiní, florbal, ping-pong, nabídneme i možnost vyzkoušet handbike. V rámci večerního programu bude předán Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha šek ve výši 10 000 Kč.

Po celé odpoledne si mohou návštěvníci nechat udělat rozbor z kapky krve společností Santé, ženy se nechat nalíčit s MIRABeauty nebo ošetřit ruce kosmetikou Pure Fiji. Od 15 hod. se můžete na památku vyfotit v Happy Boxu.

Hudební odpolední program nabídne skutečně pestrou směsici žánrů. Od The Fellaz, přes kapelu Czech IT, Pavla Calltu, ženský sbor Cantarina, po poprockovou skupinu SPB. Odpolední program vyvrcholí vystoupením rappera MARPA a jeho Troublegangu.

Večerní program, který začne po 18 hod., přinese vedle několika překvapení i koncert slovenské skupiny NO NAME. Oficiální program skončí ohňostrojem po 22 hod., ale vy se můžete ve Žlutých lázních bavit ještě i dlouho poté. Registrujte se právě teď na www.vsfs.cz/party.

Půjdeme po této trase:


A ještě aspoň jedno foto z loňského jara:


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.2 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář