REFORMY (191) Rak - Dvojí metr USA

8. srpen 2015 | 06.00 |

Příspěvek do diskuse o tom, jak funguje současná moc, poslal Josef Rak. Uveřejňuji je trochu formulačně upravený:

Dvojí metr USA (na druhé a na sebe)

Josef Rak

Na základě výzvy se zapojuji do diskuse. Je nutné v našich osvětách zdůrazňovat, že za vším zlem v dnešním globálním světě jsou určšité kruhy v USA, kteří svůj globální sestup jako světové velmoci a své domácí neřešitelné ekonomické, dluhové a sociální problémy chtějí vyřešit rozvracením a ožebračováním národních států, lokálními válkami a eventuelně i 3. světovou válkou.

Přitom mají samozřejmě plná ústa lidských práv a demokracie. Doma ani jedno ani druhé nepěstují. Natož u svých věrných spojenců, jako je wahábistická Saudská Arábie, fašistická Ukrajina atd...

Přestože mají v USA od roku 1938 zákon, který zakazuje neziskovkám v USA přijímat ze zahraničí peníze, tak to po celém světě úspěšně uplatňují a financují si všude své páté kolony. Samozřejmě vedle sledování a vydírání politiků. Wikileaks nám to ukázaly.

Před několika dny třeba uveřejnily sledování japonských politiků, kteří před tím "na doporučení amerických imperialistů" a přes protesty japonských občanů změnili japonskou ústavu, aby mohli sloužit americkým imperialistům vysíláním japonské armády do zahraničí.

Američtí imperialisté nejraději válčí prostřednictvím svých lokajů. Sarkozy například na jejich příkaz rozbomardoval a rozvrátil Lybii. USA to jenom kontrolovala z moře a z vesmíru. Nebo Islámský stát je financován a vyzbrojován prostřednictvím levné ropy opět americkými imperialisty, aby nahnal milióny uprchlíků do Evropy, kterou pak američtí imperialisté prostřednictvím nich rozvrátí a ožebračí.

Jak jsem se zmínil výše, tak si američtí imperialisté všude platí ty své páté kolony. Ovládly politické strany, mainstreamová média, justici, ožebračili sociálně slabé a finančně negramotné, rozkradly a zadlužily naši vlast. Zamlčují fakta o USA se můžete třeba přesvědčit na níže uvedeném odkazu v souvislosti s vlnou masové imigrace islamistů do Evropy.

Nová Berlínská zeď byla vybudována mezi Mexikem a USA v délce 3.145 km. Neprůchodná je pro milióny americkými imperialisty ožebračených a mírumilovných občanů Latinské Ameriky, ale průchodná je třeba pro narkotrafikanty, pašeráky a fašouny sloužící americkým imperialistům. Prohlédněte si sérii fotografií. Poznáte rozdíl mezi Berlínskou zdí a tou americkou? Já ho nepoznal, i když jsem za bolševíka Berlínskou zeď poznal osobně, jak z východní, tak i ze západní strany:

https://en.wikipedia.org/wiki/Mexico%E2%80%93United_States_border

Když píši očeské páté koloně, tak jedno jméno: Zdeněk Bakala. Co to zač "pochopil" díky vzrůstající politické aktivitě českých občanů i konjukturální M. Kalousek, který se chce udržet v politice:

"Rozdíl mezi Viktorem Koženým a Zdeňkem Bakalou spočívá podle místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska pouze ve schopnosti mediální sebereprezentace, "Podnikatelskou morálku mají úplně stejnou. A ta je naprosto žraločí," řekl ve čtvrtek Novinkám Kalousek", viz:

http://www.novinky.cz/domaci/377008-kalousek-rozdil-mezi-bakalou-a-kozenym-je-pouze-v-medialni-sebeprezentaci-podnikatelskou-moralku-maji-stejnou.html

M. Kalousek ovšem "zapomněl" připomenout, jak Schwarzenberk ruku v ruce právě s Bakalou vytunelovali Becherovku:

http://www.nevolimkarla.cz/kauzy/karel-dostal-chut-na-becherovku/

Becherovka se privatizovala 3. září roku 1997. Tehdy menšinová vláda Václava Klause, které zbývaly jen nějaké tři měsíce života, rozhodla o prodeji 89 procent akcií Karlovarské Becherovky ve prospěch společnosti Value Bill za 1,997 miliardy korun. Ke všeobecnému překvapení padlo toto rozhodnutí po krátké přestávce jednání Poslanecké sněmovny:

http://www.halonoviny.cz/articles/view/2394323

A nyní malé překvapení a možná i šok. Největší zlodějna Zdeňka Bakaly, na které vydělal desítky miliard a o které veřejnost není informována. A desítky tisíc okradených a podvedených investorů v České republice a v zahraničí, kteří naletěli, to nemohou medializovat, protože média ovládají američtí chlebodárci používající výše uvedenou pátou kolonu.

V roce 2008 upisoval Bakala akcie NWR za 360 Kč, kam vložil OKD. Dnes se tytéž akcie prodávají za 0,22 Kč. Kdo má ten rozdíl? No, samozřejmě Bakala.

Zde je graf a důkaz z portálu, který kdysi založil Bakala a na kterém nadělal první desítky miliónů prodejem Obchodní bance:

http://www.patria.cz/akcie/NWRRbl.PR/nwr/graf.html

Stejně dopadli investoři na Londýnské burze:

http://www.patria.cz/akcie/NWRR.L/nwr/graf.html

A nyní si přečtěte Bakalův životopis pravdoláskařské na Wikipedii. Hlavně si všimněte, koho financoval a financuje. A zejména, jak si jako kriminální finanční oligarcha vytváří české vlády:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Zden%C4%9Bk_Bakala

A zde si přečtěte, jak Bakala financuje výchovu "kádrových rezerv". Naši stipendisté (ročník 2010, 2011,2012, 2013, 2014) studovali a studují na prestižních univerzitách především v USA a Velké Británii. Dosahují vynikajících úspěchů a pomáhají potřebným. Setkáváme se s nimi při Bakala Scholars a Alumni meetings:

http://www.bakalafoundation.org/?gclid=CPf3spfdlMcCFSjJtAod7pgLkQ

A ještě než ukončím svůj diskusní příspěvek, chci poděkovat našemu vlasteneckému prezidentovi Miloši Zemanovi, že hájí naše oprávněné české národní zájmy, viz:

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Prislo-nam-dnes-z-Hradu-Armadu-na-hranice-islamske-migranty-poslat-zpet-Milos-Zeman-dava-nasup-tem-ktere-v-posledni-dobe-rozzuril-391159

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-prezidente-Zemane-miluji-vas-Jste-vzdelany-lidumil-At-se-ti-idioti-poserou-zni-sitemi-Radeji-nectete-co-priletelo-ozvenou-388061

(Pokračování dalším příspěvkem) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.33 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář