Před 00: Kdo první doplatí na Řecko?

10. červenec 2015 | 22.06 |

Řecká rezonance:

"Slovinsko patří v eurozóně k největším věřitelům Řecka v poměru ke svému HDP a slovinské poslance bude těžké přesvědčit, aby se snížením řeckého zadlužení souhlasili."

v 18.57 na: http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zive-online-recko-krize-eurozona-patek-10-cervenec/r 735dc75824b311e59f530025900fea04/

K tomu: Důsledky eurohujerské politiky. Myslím, že Slovinci a potenciálně každý jiný stát, by měli důsledně prošetřit osobní odpovědnost těch, co to způsobili a nabalíkovali se na tom, jinak se bude rozkrádat shora v ještě a ještě větším a bude to dopadat na poctivé lidi.

Základ současné moci: Šmírování, vydírání, dosazování zkompromitovaných zkompromitovanými:

"Česká policie spolupracovala se společností Hacking Team několik let. Ochránci zákona si od italských bezpečnostních expertů nechali doslova šít počítačové viry na míru, aby je mohli využít k šmírování lidí."

Viz: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/374763-policie-si-objednavala-vyvoj-viru-na-miru-pro-spehovani-ve-velkem.html

K tomu: Šmírovat a vydírat - to je základ současné moci kamuflovaný zákonem "na ochranu dat" (který slouží jen darebákům).

Sarajevo:

"Tisíce lidí lemovaly ve čtvrtek hlavní ulici v Sarajevu, po které nákladní auto převáželo 136 rakví s těly nově identifikovaných obětí krveprolití v bosenské Srebrenici. Těla budou v sobotu u příležitosti dvacátého výročí nejhoršího masakru v Evropě od druhé světové války uložena na hřbitově v Potočari nedaleko Srebrenice."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/374608-srebrenica-i-dvacet-let-po-masakru-stale-pohrbiva-dalsi-mrtve.html

Ale též jiný - a mnohem zajímavější – pohled na to, jak to bylo v Serebrenici ve skutečnosti:

http://www.literarky.cz/politika/svet/20205-le-i-pravda-za-pojmem-srebrenica

A ještě můj názor:

http://radimvalencik.pise.cz/2487-bez-rehabilitace-srbska-a-srbu-to-nepujde.html

K tomu: Mj. zabití Ferdinanda právě v Sarajevu, kde jsem před pár dny byl (viz odkaz s fotografiem) se dost podepsalo na tom, že bylo možné rozpoutat 1. světovou.

http://radimvalencik.pise.cz/2512-balkanska-vyprava-9-tady-nam-zabili-ferdinanda.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář