Před 00: Největší útok na KSČM, Neffův Hus

4. červenec 2015 | 22.17 |

Dosud nejtvrdší útok na KSČM:

"Kandidát na prezidenta Tomio Okamura se pustil do obhajoby KSČM a komunismu. Na svém blogu na iDNES.cz jej označil za nejdemokratičtější systém, který svět poznal."

Viz: http://zpravy.idnes.cz/okamura-haji-komunismus-08d-/domaci.aspx?c=A121120_212117_domaci_jj

K tomu: To přece není obhajoba KSČM, ale dosud nejtvrdší útok na ni. Okamura se snaží využít sterility KSČM a divného lavírování Jirky Dolejša, tvrdě zaútočil na její elektorát. Dalo se to čekat. Kroužil už dřív kolem jako sup ("Úsvit" je přece název časopisu slovenských komunistů a PDS zkratka názvu bývalých komunistů v NDR).

Ondřej Neff na téma odkaz Jana Husa: "Byla to ale pravda, za čím stál? Jeho postoj měl důsledky. Odpálil jiskru ve skladišti prachu, následoval rozklad státního stroje a – někdo řekne lidové masy, jiný (já) řekne lůza se naučila vraždit, krást, znásilňovat, loupit a vandalizovat – a zdání ušlechtilé ideje tomu dávalo ideový podklad. Stalo se to před šesti sty lety. Princip ale funguje dál. Viděli jsme to historicky na příkladu ruské revoluce před sto lety, také si budeme brzy připomínat výročí rozkladu státního stroje a uvolnění vražedných a lupičských sklonů lůzy v duchu ušlechtile znějících sloganů – a dnes to vidíme na příkladu Islámského státu".

Viz: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ondrej-Neff-k-Husovu-vyroci-Jeho-ideje-naucily-luzu-vrazdit-krast-a-znasilnovat-A-totez-vidime-i-dnes-382623

K tomu: No a co - vraždit, krást, znásilňovat - pak si lůza koupí odpustek od elit a je vše OK. Elity pak mohou za tyto peníze vést humanitární křižácké výpravy... To bych od Ondry nečekal. Co by na to asi řek táta. – Vždyť tehdy šlo o totální selhání elit. Jako dnes. Příležitost pro slouhy toto selhání omlouvat a napomáhat tak ještě většímu propadu do morálního bahna a většímu rozkladu institucionálního systému. Ale tak hloupě?

Velmi významné stanovisko Podemos k situaci v Řecku:

http://a2larm.cz/2015/07/podemos-k-situaci-v-recku/

K tomu: Normálně tento zdroj nesdílím, ale tentokrát považuji informaci za podloženou a aktuální. Je mnohem významnější než řada dalších, které "naše" média přinášejí. Tuto asi "přehlédly".

Zase Němcová z ODS:

Němcová z ODS: "Odmítám použití šibenic na demonstraci. K demokratické diskusi takové rekvizity nepatří. Nechápu postoje policie. Paní, která protestovala v H. Brodě proti prezidentovi M. Zemanovi červenou kartou, byla předvedena na policejní služebnu. V případě šibenice se podobně nepostupovalo. Na jednom záběru jsem viděla protižidovská hesla. Vyšetřuje se to?"

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rozcilena-Nemcova-Sibenice-necha-policii-v-klidu-odpurci-Zemana-ne-382349

K tomu: Nechápu, jak popírač holokaustu může mluvit něco o antisemistkých heslech: http://radimvalencik.pise.cz/2065-zbavi-parlament-nemcovou-z-ods-imunity.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Před 00: Největší útok na KSČM, Neffův Hus romča 06. 07. 2015 - 16:53