Před 00: Sankce „Barbarossa“ – výzva k válce?

22. červen 2015 | 22.41 |

Budeme válčit s Ruskem! – vysílají signál ti, co selhali

Na UK ČT 24 naprostá fraška kolem Řecka. Tolik ekonomických nesmyslů jsem už dlouho neslyšel. Velká řecká ekonomická lež praskne. A tak, když euroreprezentace naprosto selhala, tlačí svět do války. V našem dnešním světě, kde nabývá symbolika váhu, je prodloužení sankcí proti Rusku právě v den zahájení operace Barbarossa jasným sdělením: Dotlačíme to do horké války s Ruskem! - Ale to se těm darebákům nepodaří.

Ochota podlomit růst ještě víc?

"Jednání váznou mimo jiné na neochotě Řeků uskutečnit reformu penzijního systému požadovanou věřiteli. Podle zdrojů německého nedělníku Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung (FAS) Atény budou nejspíš muset krátit v červenci platy státních zaměstnanců a důchody i v případě, že se do té doby dohodnou s věřiteli."

Zdroj: http://www.denik.cz/ekonomika/recko-predlozilo-novy-navrh-kraceni-duchodu-se-pry-asi-nevyhne-20150621.html

K tomu: Z ekonomického hlediska by byly (či budou) navrhované škrty v daných oblastech naprostým nesmyslem. Povedou k dalšímu multiplikovanému propadu ekonomiky a možnost splácet dluh se ještě sníží. A výrazně. Je to jen snaha potrestat Řecko jeho totální likvidací. Vizitka "věřitelů" či přesněji naší euroreprezentace, která vede celé EU do záhuby. Mj. řízený bankrot Řecka již probíhá, otázka je jen, kdy se vymkne kontrole.

"Aby dosáhla úvěrové dohody, navrhuje nově řecká vláda mezinárodním věřitelům, že přesune většinu položek do základní sazby daně z přidané hodnoty (DPH) ve výši 23 procent a postupně zvýší věk odchodu do důchodu na 67 let."

Viz: http://www.novinky.cz/ekonomika/373062-zvysime-dph-na-23-procent-a-duchodovy-vek-na-67-let-navrhuje-recko.html

http://www.novinky.cz/ekonomika/373062-zvysime-dph-na-23-procent-a-duchodovy-vek-na-67-let-navrhuje-recko.html

K tomu:To ovšem znamená pokles ekonomiky minimálně od 6-8 procent. Tak z čeho se bude splácet dluh? Nebo šlo jen o trestání, kdy triumf zloby se brzy změní v debakl? Proto ty "Sankce Barbarossa" jako signál k napadení Ruská?

Ransdorf o Krymu

Viz: http://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Miloslav-Ransdorf-CSc-3263/clanek/Navsteva-Krymu-41884

K tomu: Jinak - co si myslet o lidech, kteří by příli obyvatelům Krymu stejný osud jako obyvatelům Doněcka či Lugaňska? Asi, že mají úplně zatemnělý mozek.

Standardní průběh války prostřednictvím indiskrecí

"Šincl rozpoutal aféru, aby zakryl své lobbistické zájmy, zaútočil Babiš"

Viz: http://www.novinky.cz/domaci/373001-sincl-rozpoutal-aferu-aby-zakryl-sve-lobbisticke-zajmy-zautocil-babis.html

K tomu: Standardní průběh války vedené prostřednictvím indiskrecí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář