Před 00: Štětináč se zapřel, mlžení kolem Řecka

8. červen 2015 | 23.22 |

Proč mlží i Štětináč?

Štětináč (Jičínský) na ČT 24 (UK) celkem dobrej. Ale přece jen se tak trochu "zapřel". Výsledky KSČM v roce 1990 lze ještě objasnit setrvačností. Ale v roce 1992, které byly ještě lepší? A o hodně?! Štětináč se tváří, jako kdyby se to neudálo. To ze strany takového zkušeného bojovníka fakt není fér. Tak se ptám:

- Proč selhalo OF a dalo prostor KSČM?

- Proč byl na Mikuláše 1992 pokus o zavraždění toho, kdo dokázal skutečnou (nikoli čalfoskou) proměnu komunistů (mj. autor trilogie o Husovi) - dosud poslední atentát na ústavního činitele?

- Jak je možné, že se KSČM změnila v neškodné ideové žvanily a pohodové rentiéry?

Lidskoprávní slepota europapalášů? – Nebo domluvené "mlčení jehňátek"?

"O porušování lidských práv na Ukrajině byla informována i Evropská unie, ale zájem o tuto problematiku projevila jen část europoslanců, např. Miloslav Ransdorf (KSČM), Georgios Epitideios z radikálního Zlatého úsvitu či Jan-Luc Schaffhauser z francouzské Národní fronty. Otázkou prý je, proč o porušování lidských práv na Ukrajině neprojevilo zájem více evropských politiků. Jednou z možností podle novináře je, že by to mohlo vnést rozkol mezi EU a USA."

Viz: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tady-vladne-Saakasvili-V-Odese-jsou-pry-desitky-oponentu-ve-vezeni-a-gubernatora-hlida-komando-378616

Jo. Je to velkej průšvih. Asi cvičí, jak "sakašvilismus" propašovat k nám.

Řekové rozkradli své rozpočty? – To může říct jen ten, kdo neumí počítat:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/371618-u-recka-bych-se-dal-na-modleni-rekl-guverner-cnb.html

Mechanismu rozkrádání ve velkém shora v několika krocích: 1/ Přijetí Řecka do měnové unie, aniž by byly splněny předpoklady. 2/ Narůstá dluh a tím riziko nesplacení - roste výnos ze státních dluhopisů. 3/ "Pomáhá" se Řecku tak, aby dluhopisy byly splácené a tím privatizovány soukromé výnosy - tím ovšem nesplatitelný dluh narůstá. --- A tak se z Řecka vytáhne částka ve výši 4 rozpočtů ČR a přitom: a) Řecko má zničenou ekonomiku (podlomený růst). b) 2/3 Řeků nemá co žrát a ani perspektivu zlepšení. c) Dluh ještě víc vzrostl. d) V kapsách těch, co si kupují moc, jsou už ne miliardy, ale bilióny.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář