Před 00: 4x rozkradené Řecko, další zločin G7

7. červen 2015 | 22.00 |

4x rozkradené Řecko

Singer v Otázkách Václava Moravce uvedl, že Řecko stálo Evropskou unii doposud čtyři plné státní rozpočty ČR! (Poslechněte si a podívejte se.) - Kdo to rozkradl? Řekové určitě ne. Nehorázné tunelování EU shora:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/

Jinak - implicitně Singer předpokládá brzký finanční krach Řecka, ale ani ten nic neřeší.

Další zločin G7

G7 - slušně řečeno HOVADA. Jednostrannou a absurdní podporou Kyjeva zvyšují počet mrtvých. Vlastně se tak podílejí na masových vraždách.

K tomu: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/chevenement-plneni-dohod-z-minsku-brani-kyjev

Bylo možné sledovat, jak Obama přitlačil na euroreprezentaci a ta nebyla schopná projevit jakýkoli odpor vůči této lumpárně. Přitom vyostření bojů doložitelně začalo odstřelováním obydlených oblastí Doněcka s cílem vyprovokovat zásah proti těm, co začali civilní obyvatelstvo odstřelovat.

Z pochopitelných důvodů Obama tlačí i na další sanování řeckého průšvihu – jednak je to lobby, která jej dosadila, kdo z toho tyje, jednak se bojí, že by Velká řecká lež mohla prasknout ještě dřív, než se mu podaří dotlačit EU do války s Ruskem.

(Mj. – příklad Obamy ukazuje, kam až může dojít rozpad osobnosti, resp. jak může "vyšumět" to, co dělá normálního člověka člověkem).

Sobotka chce dravé, nebo žravé štiky?

"Od ministrů za sociální demokracie chce premiér Bohuslav Sobotka, aby zvýšili svou aktivitu. Před svými kolegy z širšího vedení ČSSD v sobotu mluvil o tom, že ministři mají být "dravé štiky", ne líní, spokojení kapři. "Je třeba budíček, chtěl bych, aby ministři přidali," řekl předseda vlády po jednání."

Viz: http://zpravy.idnes.cz/ve-vlade-chci-drave-stiky-ne-line-kapry-varoval-sobotka-ministry-pxd-/domaci.aspx?c=A150606_102903_domaci_kop

Uprchlíci? – Otázka není "Co s nimi?", ale "Co s námi?"

"Utečenci už okupují hranice s Rakouskem! Nikdo neví, co s nimi"

Viz: http://tn.nova.cz/clanek/utecenci-uz-okupuji-hranice-s-rakouskem-nikdo-nevi-co-s-nimi.html

Velké nepochopení. Ne - co s nimi, ale co s NÁMI. (Jak vyřešíme naše problémy.) To je otázka. Ale dokážeme to. (Když to dokážeme, pak dokážeme i to ostatní.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář