2. ročník výletu VŠFS do Chuchle s piknikem

26. duben 2015 | 16.06 |

Zváni jsou všichni zájemci. Heslo: "A vy pojedete do Chuchle!" (Ze kterého filmu to je?)

Loni se výlet s piknikem do Chuchelského háje velmi vydařil. Tak si ho letos zopakujeme. Vzhledem k tomu, že se koná těsně před zkouškovým obdobím a státnicemi z ekonomie, budeme moci při "peripatetění" věnovat přiměřenou pozornost i některým problémů z této oblasti. Zváni jsou všichni studenti, absolventi, pedagogové, zaměstnanci, zájemci o studium i příznivci Vysoké školy finanční a správní

Uděláme si tedy výlet s piknikem do Chuchelského háje:

neděli 3. května 2015

Sraz ve 14.00 (po obědě) na stanici tramvají 12, 14, 20 Hlubočepy. Je to těsně před tím, než tramvaj začne stoupat na Barrandovské sídliště.

Projdeme pod Barrandovskou skálou, lázněmi v Malé Chuchli, kolem kouzelné studánky, ze které se budeme moci napít, podíváme se do zajímavé přírodní ZOO v Chuchelském háji, navštívíme lesní dětský areál s houpačkami a dalšími atrakcemi.

Pak si na povoleném piknikovém místě opečeme špekáčky a prozkoumáme blízké okolí. Jsou zde nádherné výhledy. Trasa je jen 5 km, na autobusovou zastávku do Velké Chuchle (až se budeme vracet) pak je to jen kousek, ale lze se vrátit i přes Barrandovské sídliště tramvají. Pokud s sebou vezmete děti, budou nadšené. Vytrvalci mohou zůstat až do večera. Autobus z Velké Chuchle jezdí často, spojení budou k dispozici.

Třeba bude i nějaká kytara.

Lze rovněž dorazit autem (z Velké Chuchle, odbočka na konci vsi k lesnímu hřbitovu, v lese asi 200m parkoviště) a zaparkovat pár kroků od piknikového místa, na které dorazíme cca v 15.30.

Jde se, i kdyby trakaře padaly!

Těším se a srdečně zvu

doc. Radim Valenčík, CSc.

proděkan FES Vysoké školy finanční a správní

Půjdeme po této trase:


A ještě aspoň jedno foto z loňského jara:


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář