Před půlnocí 25.4.: Rekordní sdílení, LD: 17h 29.5

25. duben 2015 | 22.00 |

V den 70. výročí setkání spojenců na Labi mám velkou radost z toho, že můj článek "Vyvražděte ruské agenty dle seznamu!" sdílel na FB rekordní počet několika desítek lidí. Děkuji všem. Ale zlu je potřeba společně čelit a výzva k vyvražďování lidí v "oděském" stylu právě v době prvního výročí této tragédie je něco, co přesahuje mez normality. Zde je ten článek:

http://radimvalencik.pise.cz/2277-vyvrazdete-ruske-agenty-dle-seznamu.html

Jak postupovat v této velmi závažně věci se poradím se svými přáteli před touto akcí:

https://www.facebook.com/events/1583982845190888/

0001pt;text-align:justify; text-indent:0cm;line-height:normal">Pokud má někdo zájem, můžeme se sejít na zahrádce v restauraci v Lidovém domě v 17.00.

K článku se na vlákně J. Korytáře v kontextu diskuse o ruských motorkářích odehrála následující diskuse:

(Ještě osobní poznámka: Na vstupy kádrováků, kterým nejde o nic jiného než likvidovat druhé smyšlenými konstrukcemi, nereaguji. Nechávám je vyniknout červeně. Mám s tímto typem lidí dost zkušeností z obou režimů. Ne proto, že bych nedokázal reagovat. Ale už mě to nebaví. Byl jsem několikrát pod drobnohledem prošetřován za minulého režimu i nyní, vylučován z KSČ i ČSSD a bublina obvinění vždy splaskla. Až někdo uvede příklad nečestného nebo nepoctivého jednání, kterého jsem se kdy dopustil, omluvím se. Zatím mi nikdo tuto příležitost neposkytl, ani má paměť.)

Jan Korytář: Jestli to Bartuška skutečně řekl, tak je to nebezpečný člověk.

Radim Valenčík: Opravdu. Šokovalo mě to. Otázka, zda je to jen balónek, blbost, nebo to už začíná. Každopádně na místě jsou individuální oznámení o podezření ze spáchání trestného činu.

Petr Jokeš: Radim Valenčík, Jan Korytář: Nemyslím, že by pan Bartuška vyzýval "k vraždění ve stylu Oděsy." Prostě jen ukazuje, jak to funguje. Jaký scénář pro případ ruské akce v ČR máte vy?

Jana Procházková: Radim Valenčík Jste Putinův užitečný idiot? Nebo to máte jako brigádu?

http://www.lidovky.cz/svedectvi-ruskeho-trolla-za-45-tisic-rublu-jsem-pracoval-pro-ministerstvo-lzi-1xa-/zpravy-svet.aspx?c=A150327_141944_ln_zahranici_msl

Jan Korytář: Jano Procházková, ve vašich očích asi budu "blbý" či "užitečný idiot", co vím já, tak ti motorkáři slaví konec války každoročně a dělat z toho aféru mi přijde "mimo mísu". Evropa i svět mají důležitější problémy.

Jana Procházková: Jan Korytář: Ano, v mých očích magoříte v politice stále více. Chováte se stejně jako Hitlerovi užiteční idioti v druhé polovině 30. let minulého století. Uvažovala jsem dát hlas Změně, ale teď bych si raději ruku usekla. A proto se loučím. Pěstujte si dále své ego a Putinovu pátou kolonu jako milicionář Valenčík, který v roce 1898 udržoval komunistický rozháněním demonstrantů. Lidský odpad.

Pavel Pracný: Pane Valenčíku, proč zveřejňujete věty pana Bartušky vytržené z kontextu a účelově je krátíte bez zmínky o tom, že je výrok upraven?

Petr Vesely: Pavel Pracný: Protože Radim Valenčík není pán, ale soudruh, který prošel rukama bolševických propagandistů:

http://www.podebal.cz/2006/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=50

Radim Valenčík: Ad Petr Jokeš: Je to výzva k vraždění. A v kontextu zveřejňování seznamů je to příprava organizovaného teroru. Pokud budeme ohroženi Ruskem, pak - jak jsem uvedl již dříve - se přihlásím jako dobrovolník. Ad Pavel Pracný. Zveřejňuji bez úpravy a v celém kontextu. Ať si přečte každý a posoudí. Jinak - reaguji jen na věcné argumenty.

Petr Vesely:Kolik asi Valenčík bere z Moskvy za svou propagandu?

Robert Antonio: Pavel Pracný Já jsem četl celý Bartuškův rozhovor a není mi jasné, jaký "kontext" by měl pozměnit jeho obhajobu vraždění civilistů.

Tomáš Fiala: Navíc mne napadá, co by se asi stalo, kdyby se tenkrát (Bartuškou navrhovaným způsobem) postavil Janukovyč "čelem" k demonstracím na Majdanu. To by asi byly (právem) noviny plné o brutálním vraždění civilistů. A najednou to neplatí?

Miroslav Machek: Já jsem naopak moc rád, že si pan Jan Korytář udržel nadhled a zdravý rozum. Kdo "bojuje" proti motorkářům, ať z USA nebo z Ruska, ten to má fakt vymletý v palici.

Viz: https://www.facebook.com/jan.korytar?fref=ts

Asi neudělám radost kádrovákům, se kterými mám zkušenosti už z minulého režimu, ani těm, co si nedovedou představit jinou motivaci než peníze nebo kariéru. Mimo jiné - je lepší, když kádrují, než když začnou polévat benzínem. Někteří z nich snad přece jen mají určité zábrany.

Kdo sleduje delší dobu, čím se zabývám, a umí přemýšlet, tak jistě pochopil, že mou hlavní motivací je co nejpřesněji poznat, o co jde a zabránit hrozícím tragédiím a snad i globální katastrofě.  Přispět k tomu aspoň malým dílem. Snad tohle stačí jako důkaz:

http://radimvalencik.pise.cz/2180-ukrajina-jak-to-zacalo-a-kam-to-doslo-rok-pote.html

Pro zajímavost snad ještě toto (asi na tom něco je):

http://news.e-republika.cz/article3112-Masakr-v-Od%C4%9Bse-2014-a-zapaleni-%C5%98i%C5%A1skeho-sn%C4%9Bmu-1933

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář