Začala válka s použitím migračních zbraní

24. duben 2015 | 10.30 |

Válka proti EU s použitím devastujících migračních zbraní začala. Že přeháním? Vůbec ne. Když byl pod přihlouplými záminkami destabilizován Kaddáfího režim, nevědělo se, k jak hlubokému propadu dojde a že tento propad vyvolá mohutnou migrační vlnu? - Ale vědělo. Byly na to studie. Vědělo se i to, kam budou směřovat. Teď sklízíme a ještě dlouho budeme sklízet následky. A nejen tohoto úspěchu "boje za demokracii a lidská práva".

Jak je možné, že "naše" euroreprezentace fatálně selhává? Jak je možné, že nejen připustila válku proti vlastnímu obyvatelstvu s použitím tak ničivých zbraní, jako jsou ty migrační, ale dokonce aktivně přispěla k jejímu vyvolání? A teď nás dokonce přivedla na pokraj války horké a - nedej bůh - možná i velmi horké? Náznak odpovědi je zde:

"Německá tajná služba BND dodávala několik let americké Národní bezpečnostní agentuře NSA informace o evropských firmách a politicích. Zjištění vyvolalo mezi německými poslanci skandál. O rozsáhlé a kontroverzní činnosti německých špionů totiž úřad kancléřky vůbec nevěděl."

Viz: http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/nemecka-tajna-sluzba-pomahala-americke-nsa-se-spionazi-firem-a-politiku-v-evrope--1482209

Není to tak, že politici (euroreprezentace) dosazují ty, kteří řídí tajné služby. Naopak. Mocenské enklávy zpravodajských služeb, které se utrhly z jakékoli kontroly, dosazují "naše" politiky. Takové, na které něco vědí a které mohou vydírat. Na základě globálního špiclování. A dosazují ty, na které vědí něco difamujícícho, prostřednictvím těch, na které vědí něco difamujícího. Institucionální systém zemí tzv. vyspělého světa dospěl k naprostému rozkladu. Tak hlubokému rozkladu, že dochází nejen k beztrestnému rozkrádání "shora" z pozic nejvyšších postů v EU (a zneužívána je k tomu třeba i Řecká krize), ale i válčení proti vlastním lidem.

Vzpomněl jsem si na to, co jsem napsal před více než 20 léty:

Napsal jsem tehdy knížku "Lidé, ještě máte rozum...". To je z úvodu k ní. Dnes se ty nejhorší představy naplňují. Zde je celý úvod, který je s více než dvacetiletým odstupem docela zajímavý:

A jak se z toho dostaneme? Nebude to jednoduché. Ale stále jsem přesvědčen, že to nejdůležitější, čím se můžeme bránit, je náš rozum. Bez něj to nepůjde.

Ještě titulní stránka knížky. To jsem měl ještě černé vlasy a spoustu vlasů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.05 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Začala válka s použitím migračních zbraní jindriska 08. 11. 2015 - 17:42