Seznam tvrzení usvědčujících ruské agenty

3. duben 2015 | 10.48 |

Podle hvězd politické scény typu Němcové či Langšádlové je Česko prošpikováno ruskými agenty a média na nás chrlí ruskou propagandu ze všech stran, viz např. články:

"Němcová (ODS): Vyvěsíte seznam propagandistických serverů, které podporuje Rusko?"

In: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Nemcova-ODS-Vyvesite-seznam-propagandistickych-serveru-ktere-podporuje-Rusko-369083

"Agenti Ruska tu působí v médiích, v politice i na vysokých úřadech. Někteří za úplatu, což je vlastizrada, a měli bychom to řešit, soudí Langšádlová z TOP 09"

In: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Agenti-Ruska-tu-pusobi-v-mediich-v-politice-i-na-vysokych-uradech-Nekteri-za-uplatu-coz-je-vlastizrada-a-meli-bychom-to-resit-soudi-Langsadlova-z-TOP-09-367322

Abychom mohli této propagandě vzdorovat, musíme uveřejnit nejen úplný seznam ruských agentů, propagandistických serverů ovládaných ruskými agenty, ale i úplný seznam tvrzení ruské propagandy. Doporučuji na tento seznam zařadit následující výroky:

- Politická reprezentace EU buď neprozíravě nebo účelově zvolila takový postup přičlenění Ukrajiny k EU, který byl ekonomicky neprůchodný a který nutně vedl k destabilizaci politického vedení Ukrajiny.

- Jakmile se nereálnost ekonomického přidružení Ukrajiny začala projevovat, politická reprezentace EU místo nutných korekcí a vyjednávání s Ruskem využila či zneužila situace k tlaku na odchod Janukovyčovy politické garnitury, což vedlo k celkové (nejen politické, ale i ekonomické a národnostní) destabilizaci Ukrajiny.

- Na počínající destabilitu Ukrajiny politická reprezentace EU reagovala tolerováním narůstajících projevů historického revanšizmu a nacionalismu diskriminujícího obyvatelstvo východních oblastí Ukrajiny.

- K posuzování událostí na východní Ukrajině politická reprezentace EU zcela zjevně používá dvojí metr.

- O zaujatosti politické reprezentace EU svědčí mj. to, jak bez znalosti příčin okamžitě reagovala na sestřelení malajsijského letadla nad Ukrajinou přijetím protiruských sankcí.

- Ukrajinská armáda je používána i k masakrování civilního obyvatelstva na východě Ukrajiny způsobem, který je v poválečných dějinách bezprecedentní (který nelze srovnat např. s ostřelováním sarajevského tržiště a jeho oběťmi).

- Současné ukrajinské vedení oslavuje osoby, které jsou jak na Ukrajině, tak i ve světě symbolem genocidního nacionalismu.

- Současná politická reprezentace EU podporuje na Ukrajině vládu oligarchů, jejichž majetek a moc vzešly z hrubého porušování zákonů; politiku nutně vedoucí ke konfliktům a ekonomickému úpadku Ukrajiny, což - jak musí být zřejmé každému soudnému člověku - povede ke stále brutálnějšímu zastírání příčin sociálních dopadů na obyvatelstvo vyhrocováním konfliktů na bázi genocidního nacionalismu.

- Posouváním hranic NATO a základen USA k ruským hranicím se cítí Rusko ohroženo.

- Řada kroků, které dělá Rusko, vyplývá právě z jeho pocitu ohrožení a z toho, že si postup současné politické reprezentace EU vyhodnotilo jako její selhání dané tím, že je vydírána USA.

- Současná politická reprezentace EU se nechala vtáhnout těmi, co ovládají geopolitiku USA, do narůstajícího konfliktu s Ruskem, což vede k vyhrocení situace v Evropě a dosud největšímu nebezpečí válečného konfliktu od 2. světové války; konfliktu kterým by bylo těžce zasaženo obyvatelstvo prakticky všech zemí EU.

Navrhuji:

1. Považovat použití kteréhokoli z těchto výroků (i v pozměněné podobě) za ruskou propagandu.

2. Autora takového výroku považovat za ruského agenta a okamžitě bez soudu ho internovat. 3. Následně autora takového výroku dopravit do Polska, kde už mají zkušenosti, jak jej mučením přimět k doznání.

Seznam výroků umožňujících identifikovat ruské agenty, který jsem dal, není úplný. Proto vyzývám všechny, kterým není osud naší vlasti lhostejný, aby jej pomohli doplnit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.81 (36x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší