Hnědé střípky II (o trochu hnědší)

8. leden 2015 | 23.05 |

http://www.vesti.ru/doc.html?id=2261028

Absurdní (ve smyslu majora Terazkiho)? Jaceňuk se prostě domnívá, že fašistický (ve smyslu nacionálně německý puč pod vedením Merkelová vydírané amerikány) puč v EU už je jeho jediná šance. Prozradil skrytý plán. A ti blbečci teď mají dilema - odepsat ho, aby se neodkopali, nebo ho nadále používat jako figurku. Tak sledujme tu tragikomedii až do konce (dokud ji ještě můžeme sledovat).

Vůbec ne absurdní. Začala skutečná válka. Migračními zbraněmi (zatím):

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesi-prisel-cas-rozdelit-se-o-nas-blahobyt-Simon-Panek-si-posteskl-ze-nechceme-prijimat-uprchliky-ze-Syrie-352815

Americký vynález. Vyvolat konflikt (Irák, Libye, Sýrie, Ukrajina) a migrační vlnu nasměrovat do země určené k likvidaci (viz Pánek, blbeček, odepsal se). http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/358161-atentatnici-jednali-chladnokrevne-museli-mit-vojensky-vycvik-tvrdi-experti.html

Poslední křeče. Lidem to už dochází. A to je naprosto klíčový moment. Na nic jiného nemůžeme spoléhat.

Doporučuji na FB sledovat profil A. Mitrofanova (který už svou rusofobií skončil v definitivní pasti) a P. Janýra (který se snaží – jsem optimista – pochopit, o co jde).

http://pravednes.cz/MitrofanovAlexandr.profil

https://www.facebook.com/philipp.janyr?fref=ts

Prvnímu už nedávám velkou šanci, že se vymaní z Velké ukrajinské lži. Phillip (pokud ho nezačnou hodně vydírat) má velkou šanci na pochopení toho, o co jde.

http://radimvalencik.pise.cz/1303-zla-ukrajinska-nemoc.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře