Generální stávkou proti Zemanovi!

29. listopad 2014 | 09.01 |

Jedna protizemanovská akce střídá druhou. Organizátoři těchto akcí se stylizují do bojovníků proti minulému režimu. Chybí už jen vytváření stávkových výborů a následné vyhlášení generální stávky. Tak jako v roce 1989. To byla ta síla, která povalila minulý režim. Ta by nyní platila i na Zemana!

Má to ovšem háček. Tomu, kdo nepracuje a ani nemá zájem pracovat, se stávkuje z pochopitelných důvodů dost těžko. A ten, kdo nic neumí, obtížně prokazuje svou potřebnost pro druhé. Ti, kteří do toho šli skutečně naplno v roce 1989 reprezentovali velkou většinu našich obyvatel. To se nedaří říci o současných "bojovnících za svobodu". Ti se pokoušejí to, že nic neumí, kompenzovat tím, že se postaví "na tu správnou stranu".

Je velkou zásluhou M. Kalouska, že tomu dal jasný důkaz (jak se píše např. v informaci TV Nova: "Kalousek koupil obraz "Kun*a z Lán" s prezidentem v kosočtverci"):

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/kalousek-koupil-obraz-kun-a-z-lan-s-prezidentem-v-kosoctverci.html

Někteří se vzrušují nad tím, že toto "umělecké dílo" koupil z veřejných peněz, které mají sloužit k propagaci idejí příslušné strany (Obraz koupil jménem poslaneckého klubu za 42.000 korun.) Někteří si všímají toho, že se mu podařilo ve sprosťárnách dohnat a předehnat M. Zemana. To nejdůležitější však zůstává přehlédnuto. Tak se na to nejdůležitější podívejte na vlastní oči. Dejte si do Google jméno autora obrazu "Karel Švuger":

https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=Karla+%C5%A0vugera&start=0

A hledejte, zda se vám objeví v jiné souvislosti, než s Kalouskovou akcí. Něco najdete až na třetí stránce. Ale dosavadní výsledky tohoto umělce byly minimální. Teď se stane konečně slavným.

Nic neumíš a máš velké ambice? Nic si z toho nedělej, Žiješ ve správné době a stačí posloužit těm pravým. A oni z tebe udělají hvězdu. Toto poselství chtěl M. Kalousek sdělit svou akcí především. To je politika TOP (obraz byl koupen za veřejné peníze určení k propagaci idejí této strany). A toto motivuje ty, kteří se dnes snaží proslavit s podporou Kalouska a spol. Na úkor těch, co něco skutečně umí a nemají čas prosazovat se podporou lumpáren. Ti si zatím ještě většinou vzhledem ke své pracovní a profesní angažovanosti neuvědomují, že nikoli Zeman, ale oni jsou hlavním terčem těch, co se dnes protizemanovsky angažují. O jejich pozice, o jejich uznání, o jejich výsledky práce jde těm, co se dnes "proslavují" ve stylu Švugera. Vždyť přece on je skutečný umělec pravdy (a snad i lásky)...

Jenže vývoj jde přece jen jiným směrem. Preference TOP padají a o myšlence generální stávky ve prospěch "nových pořádků" založených na servilitě vůči těm, kteří naši společnost dovedli tam, kam ji dovedli, si mohou ti, co vsadili, že se přiživí na protizemanovské vlně, nechat jen zdát.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.63 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Generální stávkou proti Zemanovi! lojza 29. 11. 2014 - 20:54
RE(2x): Generální stávkou proti Zemanovi! karel* 30. 11. 2014 - 00:30
RE(3x): Generální stávkou proti Zemanovi! vávra 30. 11. 2014 - 09:01