Politické harakiri Gajdůškové

28. říjen 2014 | 06.57 |

Alena Gajdůšková se rozhodla ukončit svou končící politickou kariéru nejrychlejším možným způsobem. Na svém facebookovém profilu se k myšlence politickoakademického hochštaplera Zubova (který hledá svého pasáka za cenu neuvěřitelných žvástů) založit ekonomickou budoucnost Ruska na restitucích vyjádřila jako o zajímavé. Vyvolala tím vlnu kritiky ze strany těch, kteří vědí, jakou blbost Zubov sdělil. Co ovšem A. Gajdůškové čekat jako od člověka, který se tak "osvědčil" v kauze církevních restitucí u nás.


A aby nenechala nikoho na pochybách, jak vidí současnou realitu, odmítla při příležitosti oslav vzniku republiky přijít za Zemanem na Hrad a sdělila: "Blahopřeji aspoň takto ze srdce a s velkou úctou panu ing. Zikmundovi k udělení státního vyznamenání, na které jsem ho navrhla, a které mu po právu náleží. Předávání na Hradě se nezúčastním. Omluvila jsem se."

Tím ovšem spáchala politické harakiri. V ČSSD vládnou krajské mafiánské struktury a ty ze všeho nejméně potřebují provokovat členskou základnu a aktivní sympatizanty takovými nesmysly, jaké A. Gajdůšková předvádí. Potřebují si aspoň trochu udržet přízeň normálmích lidí, protože bez těch, co stále ještě sociální demokracii věří, by ztratili možnost mafiánštění (kšeftování s politikou). Docela mě zajímá, kolik "zaorálkovských" hlasů Gajdůšková na post místopředsedkyně ČSSD získá. Myslím, že bude velmi překvapena.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.33 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře