Výlet VŠFS s piknikem v Chuchelském háji

17. říjen 2014 | 10.31 |

Zváni jsou všichni zájemci. Heslo: "A vy pojedete do Chuchle!" (Ze kterého filmu to je?)

Výlet do Brd se těm, kteří se ho zúčastnili, líbil tak, že jsem musel slíbit brzké opakování podobné akce. Uděláme si tedy výlet s piknikem do Chuchelského háje:

úterý 28.10.2014 (státní svátek)

Sraz ve 14.00 (po obědě) na stanici tramvají 12, 14, 20 Hlubočepská. Je to těsně před tím, než tramvaj začne stoupat na Barrandovské sídliště.

Projdeme pod Barrandovskou skálou, lázněmi v Malé Chuchli, kolem kouzelné studánky, ze které se budeme moci napít, podíváme se do zajímavé přírodní ZOO v Chuchelském háji, navštívíme lesní dětský areál s houpačkami a dalšími atrakcemi.

Pak si na povoleném piknikovém místě opečeme špekáčky a prozkoumáme blízké okolí. Jsou zde nádherné výhledy. Trasa je jen 5 km, na autobusovou zastávku do Velké Chuchle (až se budeme vracet) pak je to jen kousek, ale lze se vrátit i přes Barrandovské sídliště tramvají. Pokud s sebou vezmete děti, budou nadšené. Vytrvalci mohou zůstat až do večera.

Třeba bude i nějaká kytara.

Lze rovněž dorazit autem (z Velké Chuchle, odbočka na konci vsi k lesnímu hřbitovu, v lese asi 200m parkoviště) a zaparkovat pár kroků od piknikového místa, na které dorazíme cca v 15.30.

Půjdeme po této trase:

A ještě aspoň jedno foto z letošního jara:Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Výlet VŠFS s piknikem v Chuchelském háji antonín malach 17. 10. 2014 - 15:52