Europapaláši podpořili terorismus

29. červenec 2014 | 13.59 |

Představitelé EU se dohodli na tom, že podstatným způsobem rozšíří sankce proti Rusku, aniž by byly důsledně vyšetřeny příčiny tragédie malajsijského civilního letadla (nyní se dolaďují již jen detaily). Tím učinili krok, který lze nazvat z hlediska EU sebevraženým.

Nikoli jen v tom smyslu, že naprosto zbytečně oslabili ekonomickou pozici EU vůči USA, což i do budoucna znamená, že USA budou moci i nadále a ještě intenzivněji exportovat svoje fatální problémy do EU.

Nikoli jen v tom smyslu že udělali z desítek tisíc lidí přímo a ze stovek tisíc nepřímo nezaměstnané ("naši" europapaláši samozřejmě ekonomické dopady sankcí na své kůži nepocítí).

Především v tom smyslu, že v podmínkách, kdy dochází k souznění médií a europapalášů přijímacích "praecox" závěry a nyní i sankce, tím přímo vybízejí k pokračování v terorismu. Ať už nyní kdokoli udělá cokoli, třeba ještě mnohem brutálnějšího než zabití tří stovek lidí, umožní mediální manipulace spolu s hluchotou a účelovým jednáním "našich" europapalášů obvinit z toho Putina.

Budu velmi rád, když tato výzva europapalášů potenciálním teroristům zůstane neoslyšena. Každopádně by si všichni soudní lidé měli uvědomit, jakým zbytečným rizikům nás svým hloupým a zlým rozhodnutím europapaláši vystavili. A cokoli se stane, padá na jejich hlavu. Překrývat jednu lumpárnu ještě větší lumpárnou nelze donekonečna. Jde jen o to, ke kolika tragédiím ještě dojde než praskne velká ukrajinská lež.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.24 (17x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Europapaláši podpořili terorismus hušner karel 29. 07. 2014 - 22:51