Takovou explozi ohlasů jsem nečekal

15. květen 2014 | 07.17 |

Přiznám se, že mě překvapilo, ale i potěšilo, že můj rozhovor o dění na Ukrajině se stal nejčtenějším materiálem v Parlamentních listech:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Exposlanec-a-docent-k-Ukrajine-CT-zaplati-velkou-cenu-za-sve-lzi-Zeman-a-Zaoralek-u-me-skoncili-318876

Komentářů a komentářů ke komentářům k rozhovoru je tolik, že je nestačím číst. Mnohé jsou pro mě velmi poučné. Vážím i těch kritických a děkuji za všechny. Snad s výjimkou těch, co sahají k vulgarismům a osobním výpadům (vyskytují se, jak se říká "na obou stranách" a žádné ze stran neprospívají). Já vím, doba je složitá a vyhrocuje se... Jenže přesto, či právě proto bychom si měli uchovat chladnou hlavu a přes odlišné názory hledat cestu, jak se z toho dostat. A také, proč se děje to, co se děje.

Při této příležitosti bych chtěl upozornit ještě na jeden materiál, který jsem uveřejnil na Facebooku a který také vyvolal značný ohlas:

http://www.youtube.com/watch?v=8fzWm3R9Ir0

Asi jsem trefil do černého (nebo hnědého?):

Pořád jsem nechápal, proč seriál, ze kterého je tato sekvence (Sedmnáct zastavení jara, který je podle historických reálií) ČT ani jiná televize u nás nechce dát (přitom je mnohem méně zideologizován, než např. slavný Major Zeman). Mám dlouhé vedení a teprve teď mi to došlo. Gruppenführer Müller by měl radost. Konečně se naplňuje jeho vize. Lze se jen obdivovat genialitě tvůrců tohoto seriálu k 30. výročí osvobození. Trochu to trvalo, ale už je to tady...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Takovou explozi ohlasů jsem nečekal hušner karel 15. 05. 2014 - 16:50