Wawiho svatba a mandala na Letné

5. duben 2014 | 20.37 |

Tak náš kolega Petr Wawrosz (řečený Wawi) také dopadl jako většina mužskejch. Přišel o svobodu (tedy poznanou nutnost) a skončil v náruči Katky. Svatba byla veselá, hosté se ani do obřadní místnosti nevešli, svatební veselí předčilo očekávání. Kolega z katedry Jirka Mihola dokonce předvedl několik nefalšovaných kouzel s použitím hůlky i klobouku, čímž leccos napověděl o metodách, které používá ekonomická teorie.

Vyvrcholením bylo vytvoření mandaly na Letné přímo před Molochovem. Kdo neví, co to mandala je, tak zde je odkaz:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Mandala

Před uveřejněním následujících foto zdůrazňuji, že ačkoli v tělocivčně, kde se svatební veselí konalo, byl dostatek nápojů (včetně alkoholických), v tu dobu byli ještě všichni střízliví.

Foto 1: Začínáme - k dispozici je hrách, mák, rýže, šišky, čočka... Styl práce - pejsek a kočička vařili dort.

Foto 2: Tady jsou šťastní novomanželé. Petr má na hlavě pokus o vytvoření konkureční mandaly. Asi někoho jeho hlava při pohledu na Letnou inspirovala. Ale nedá se to srovnat.

Foto 3: Podívejte se, jak se rozrostla. Takový výsledek kolektivní práce jsem už dlouho neviděl. A nikdo nic neplánoval, nebyl žádný projekt. Jen chuť něco vytvořit.

Foto 4: Zde jsou autoři, v pozadí chrám sv. Víta. Sami se diví, co dokázali.

Snímek je z 19.30 dnes (v soboru 5.4.). Docela by mě zajímalo, jak toto skvostné dílo dlouho vydrží. Pokud někdo půjdete kolem, napiště.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Wawiho svatba a mandala na Letné petr w. (wawi) 06. 04. 2014 - 20:19